PROVOZ ŠKOLY OD 1. DUBNA 2020

Z důvodu malého zájmu rodičů zapsaných dětí o docházku je provoz naší MŠ pro tyto děti uzavřen od 1.  dubna 2020 do odvolání. 

Pro rodiče, kteří chodí do zaměstnání, a právě proto by potřebovali zajistit dohled nad svým potomkem, je zajištěn dopolední provoz Domu dětí a mládeže. Případní zájemci mohou volat pro informace na tel. číslo 603 155 866. Provoz DDM je však kapacitně omezen.

Potvrzení o uzavření mateřské školy včetně žádosti o ošetřovné při péči o dítě Vám vydá ředitelka školy v časech uvedených níže, je možné žádat také emailem ( Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ): 

Středa 1. 4. 2020 - 10: 00 - 14:00 hod

Čtvrtek 2. 4. 2020 10: 00 - 14: 00 hod

Rozhodovat o znovuotevření školek bude vedení města operativně podle vývoje koronavirové krize a nařízení vlády, v závislosti na potřebách rodičů a zaměstnavatelů. Je proto potřeba sledovat webové stránky města nebo mateřských škol, případně komunikovat s jednotlivými řediteli. Telefon MŠ Na Habru: 493 623 389 popř. 493 627 095, web: www.msnahabru.cz  - aktuality.

 

Naše MŠ je otevřena z nařízení vlády a hejtmana Královéhradeckého kraje jen pro děti zaměstnanců bezpečnostních sborů, obecní policie, poskytovatelů zdravotních a sociálních služeb, orgánů ochrany veřejného zdraví, příslušníků ozbrojených sil, pedagogických a nepedagogických zaměstnanců naší školy.

 

S přáním klidných dnů, ředitelka školy.

 

 

 

 

Zobrazení: 226