DISTANČNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, ÚPLATA ZA PŘEDŠKOLNÍ VZDĚLÁVÁNÍ

Vážení rodiče dětí, pro které je povinné distanční vzdělávání (předkoláci),

víme, že je v této době (uzavření MŠ z důvodu nařízení vlády) povinné distanční vzdělávání a máme povinnost ho zajistit. 

V naší MŠ došlo ale k nákaze covidem a všechny učitelky jsou na neschopence. Zvlášť paní učitelky ze třídy Berušek nemají lehký průběh nemoci. Prosím Vás tedy o pochopení, že zatím není v našich silách distanční vzdělávání zajistit. Doporučuji zatím pracovat s časopisy pro předškoláky - Báječná školka, Méďa Pusík a další, které jsou běžně k dostání v trafice. Základní informace o tom, co by mělo vaše dítě zvládnout před vstupem do základní školy najdete také na našich webových stránkách v sekci Dokumenty - Desatero pro rodiče. Jak jen to bude možné zahájíme distanční vzdělávání, informace dostanete emailem. 

Úplata za předškolní vzdělávání bude poměrně snížena nebo zrušena, podle délky uzavření školy. 

Škola již nevyplňuje žádná potvrzení o uzavření školy.  Nepřítomnost v zaměstnání (z důvodu péče o děti) rodiče řeší prostřednictvím ošetřovného. Na webu České správy sociálního zabezpečení naleznete pro tento účel formulář. 

Pokud budete mít k nastalé situaci nějaké dotazy, můžete mi napsat na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  nebo zatelefonovat 493 627095. 

 

 

Přeji Vám i Vašim dětem v této náročné době alespoň pěkné jarní počasí, s pozdravem Soňa Lánská, ředitelka školy.

Zobrazení: 416