PROVOZ ŠKOLY OD 12. 4. 2021

Vážení a milí rodiče, 

od 12. 4. 2021 je provoz školy zatím pouze pro děti s  povinným předškolním vzděláváním a pro děti rodičů "vybraných profesí". Děti budou rozděleny do dvou tříd - seznamy budou vyvěšeny na nástěnce ve vchodu. V povozu bude třída "Berušek" a "Žabiček", včetně šaten (některé děti proto budou mít i jinou značku). 

Informace k testování: 

  • testování je povinné 2x týdně (pondělí, čtvrtek), bude probíhat ve vstupu budovy, Na výsledek testu se bude čekat venku. Test provádí dítěti zákonný zástupce, nebo osoba písemně pověřená zákonným zástupcem, pod dohledem zaměstnance školy. Testovat se bude LEPU testy - výtěr z nosu. Počítejte se zdržením kolem 15 minut.
  • testovat se nemusí děti u kterých:
    • od prvního RT – PCR testu s pozitivním výsledkem neuplynulo více jak 90 dnů. Tuto skutečnost musí zákonný zástupce prokazatelně doložit (potvrzení od lékaře, lékařská zpráva, zpráva z laboratoře v listinné či elektronické podobě). Pokud ji škole nedoloží, tak se dítě účastní testování dle harmonogramu školy.
  • Dítě nemůže být nuceno k účasti na testování. Důsledkem neúčasti na testování je pouze nemožnost účasti na prezenčním vzdělávání. K testování se může dostavit dítě pouze tehdy, pokud nemá příznaky infekčního virového onemocnění. Neprovedení testu u dítěte (zejména pro odpor ze strany zákonného zástupce) znamená tedy zákaz přítomnosti takového dítěte ve škole. Přitom tomuto dítěti nevzniká nárok na distanční formu výuky ve smyslu ustanovení § 184a školského zákona. Zákonný zástupce má povinnost omluvit dítě. 

Další informace najdete:

https://testovani.edu.cz/jak-na-to-ve-skole 

 

Režimová opatření: 

  • ochrana nosu a úst - děti po celou dobu pobytu v MŠ bez roušek.
  • doprovod pouze jedné osoby
  • dodržovat opatření platná od 1. 9. 2020  

 

Dotazy můžete psát na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo tel: 493623389

 

Přeju nám všem, ať to bez komplikací zvládneme, na děti se moc těšíme. Paní učitelky Hela Folprechtová, Radka Žďárská a Lída Draštíková jsou a dále ještě budou nemocné. U dětí budou mít služby paní učitelky Zdenka Živcová, Zuzana Hátlová, Alena Šrámová a Soňa Lánská. 

 

S přáním zdraví a klidu Soňa Lánská. 

 

 

 

 

 

Zobrazení: 309