PROVOZ ŠKOLY OD 26. 4. 2021, ÚPLATA ZA DUBEN

Vážení rodiče, 

od pondělí 26. 4. 2021 je obnoven provoz pro všechny děti. 

Prosíme rodiče dětí, které nebudou od pondělí do MŠ docházet o odhlášení stravy nejpozději do pátku 23. 4. do 12 hod emailem (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) nebo na 493 6236 389. 

Ve škole budou i nadále platit zvýšená hygienická opatření. Pro zákonné zástupce a třetí osoby při vstupu do MŠ nadále platí zakrytí dýchacích cest respirátorem. Dítě do školy doprovází jedna osoba, v budově se zdržujte nezbytně nutnou dobu. 

Úplata za předškolní vzdělávání na měsíc duben je stanovena všem na 100 Kč. Dětem IZS, které do MŠ docházely i dříve, bude vypočítána poměrnou částí.

 

Těšíme se na Vás. 

Zobrazení: 338