Podzim odchází, adventní čas přichází

PODZIM ODCHÁZÍ, ADVENTNÍ ČAS PŘICHÁZÍ

V naší MŠ Na Habru jsme se pomalu rozloučili společnou akcí „Čarodějná školka“ s podzimem a společným cvičením se zapojili do programu „GYMNATHLON“ (pro Vás, kteří byste měli zájem o informace o cvičení s dětmi koukněte na: www.gymnathlon.cz). Ještě nás čeká uspání podzimní přírody a zahrádky se skřítkem „Haberáčkem“ a ukončení projektu „Podzimní vítr“.

Společně se začneme ladit na přicházející advent, paní zimu, čas lásky a pospolitosti, upečeme si perníčky a provoníme školku vůní Vánoc. Rozsvítíme stromečky nejen ve školce, ale i na náměstí našeho města a budeme se těšit na chvíle strávené pospolu i s rodiči „Vánočními dílničkami a nezapomeneme ani na naše bývalé zaměstnance….

     „Vánoce jsou duchem dávání bez myšlenky získání.

Je to ŠTĚSTÍ, protože v lidech vidíme RADOST.

       Je to odhození věcí a zdůraznění skutečných hodnot“

                                                                         Thomas S. Monson

Přejeme Vám všem, ať vánoční čas, zázraky Vánoc a rok 2023 přinese hlavně MÍR, zdraví, jistotu, sounáležitost a vzájemné   porozumění protkané láskou do srdcí nás všech…

Zobrazení: 532