Prosinec u nás v MŠ Na Habru

„ Vánoce jsou v předsíni, mráz jehličí ojíní.

     Vločka volá na vločku, cítí vonět vánočku“…

 

  Celý  PROSINEC  u nás v MŠ Na Habru prožíváme v duchu Vánoc a jejich zvyků. Přišel k nám Mikuláš s andílkem a čertíkem, také k nám zavítal i Ježíšek s dárky. Rodiče přispěli cukrovím a ovocem na vánoční hostinu a my si upekli perníčky a vánočku.

Děkujeme za příspěvky😊.

   Venku si užíváme sněhové nadílky, stavíme ze sněhu, sáňkujeme.

Berušky a Žabičky se o „Batůžkovém dni“ postarali o zvířátka a nejmenší Kuřátka nakrmila ptáčky. S rodiči jsme si vánočně tvořili. Všichni společně zpíváme koledy a zároveň se těšíme na chvíle strávené s rodinou a svými nejbližšími.

  Přejeme Vám všem láskyplné, štěstím opředené Vánoce, aby byli všichni s těmi, které májí rádi a nikdo nebyl sám.

A do nového roku 2023 přejeme hlavně zdraví, mír celému světu a

  AŤ SE KRÁSNÉ VĚCI DĚJÍ, ZÁZRAKY AŤ JSOU NA DENNÍM

  POŘÁDKU A VŠE ŠPATNÉ, AŤ NESTOJÍ ANI ZA ŘÁDKU…

 

                                              Pf 2023 děti a kolektiv MŠ Na Habru

 

 

Zobrazení: 490