Jaro u nás ve školce "Na Habru"

Jaro u nás ve školce " Na Habru"

....Nádherné je jasné nenbe a zelená tráva,

avšak nádhernější je Mír mezi lidmi...(Omaha)

 

Měsíc Duben- 

patři v naší MŠ převážně významnému výročí našeho města. Děti se seznámily s významnými místy a jejich historií - Gothard, Mohejlík, který vycházkou navštívily "Cestou za pokladem". Povídali jsme si o husitech, hráli jsme si na rytíře a v parku si na společné akci města vyzkoušeli různá stanoviště k tomuto výročí.

Slavíme "Den Země" a povídáme si o jejich darech, krásách, jak o ní pečovat, aby nám zůstala zdravá a co nejkrásnější. Hrajeme ekologické hry, třídíme odpad,všímáme si pořádku a i někdy nepořádku v přírodě, pečujeme o rostliny a stromy v našem okolí. Zakončíme ho osalvou a "Čaroděnickým rejem" v naší MŠ:

V měsíci Květnu-

11.5. bude  probíhat Zápis do naší MŠ. Oslavíme také "Svátek maminek" a čeká nás "Batůžková výprava" tentokrát za zvířátky do statku.

Děkujeme všem, kdo pro nás vytvořil krásnou výstavu v muzeu i soutěže v parku, vázané k oslavám 600.výročí a těšíme se na chvíle strávené ve statku, kde se nám vždy velmi líbí....

Zobrazení: 399