REKONSTRUKCE BUDOVY A PROVOZ MŠ

V současné době dále probíhá plánovaná rekonstrukce budovy naší školy. Stavební práce jsou především zaměřeny na:

• Sanační práce spodního obvodového pláště

• Provedení izolace spodních stěn

• Rekonstrukce teras

Do budovy je možný vstup jen zadním vchodem. V souladu s bezpečnostními opatřeními prosíme o dodržování vymezeného prostoru k pohybu při příchodu a odchodu z budovy.

Práce budou probíhat i v podzimních měsících. Děti z 1. třídy (Kuřátka) budou využívat k pobytu venku svou zahradu, které se stavební práce nedotkly. Děti ze 2. třídy (Žabičky) a 3. třídy (Berušky) budou mít společně k dispozici další část zahrady a příležitostně mohou využívat zahradu ZŠ Na Habru. Část zahrady (tam, kde se děti odpoledne rozcházely domů) je nepřístupná.

S ohledem na probíhající práce a změněný povrch pozemku při přístupu na zahrady, prosíme, dejte dětem na pobyt venku vhodnou obuv a oblečení.

Děkujeme!