Zájmová činnost ve školním roce 2016 - 2017

Věnujte, prosím pozornost aktualizovaným informacím v "NABÍDCE KROUŽKŮ".

Ve vstupní hale jsou rovněž tyto informace uveřejněny. Jsou na nástěnkách u vchodu, který se v současné době z důvodu rekonstrukce nepoužívá.

Rodiče mohou své dítě přihlásit na kroužek i prostřednictrvím emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. - napsat do zprávy jméno a příjmení dítěte a který kroužek bude navštěvovat. Nebo telefonicky - 493 623 389. Některé začínají již v září a počet míst je omezen.

Stručný přehled:

• Veselé pískání - hra na flétnu, začne 4. 10. 2016, přihlašujte se ve III. třídě - Berušek. Kroužek je pro 5-6 leté děti, zdarma.

• Angličtinka - začne 4. 10. 2016, zapište se do 16. 9. na nástěnku. 850 Kč/pololetí, včetně pracovního sešitu.

• Pastelka - výtvarně pracovní činnosti, začnou v říjnu, den bude během září upřesněn. Rodiče mohou dítě nahlásit už nyní ve III. třídě - Berušek - počet omezen na 10 dětí, je zdarma.

• Sportovní školička - začíná 12. 9. 2016 (pondělky) v dopoledních hodinách. Jde o 7 lekcí za 420 Kč. Přihlašujte se ve III. třídě - Berušek, do 9. 9.2016 a zároveň je třeba uhradit uvedenou částku. Počet míst je omezen - nejvíce 25 dětí.