PODZIM U NÁS V MŠ NA HABRU

PODZIM U NÁS V MŠ NA HABRU

... listí všude na zemi, dělá cesty zlaté,

po nich podzim přišel k nám: „TAK MĚ TADY MÁTE“ 😊

Měsíc ŘÍJEN prožíváme v příjemné atmosféře podzimní nálady, barev, větrů a pouštění draků. Navštívili jsme divadelní soubor Zvonek a oslavili jeho významné výročí.

Berušky nadále pokračují v plaveckém výcviku ve zdejším sportovním zařízení. Zvládly již první „Batůžkovou výpravu“ ke zdejší rozhledně.

Všichni si užíváme darů a přírodnin podzimu – „čarujeme a tvoříme s podzimem“. Ochutnáváme, tančíme na A. Vivaldiho „Podzim“ s barevnými šátky, poznáváme a cítíme vůně podzimu, vyprávíme si o podzimní náladě.

Poprvé jsme se letos v novém školním roce setkali na podzimní indiánské radě při oslavě „Dne barevných stromů“.

Co zbývá dodat? Jen: „Listí zlaté padá dolů, nám je dobře tady spolu.“ 😊

A všichni se těšíme na další akce, které nás čekají v LISTOPADU: podzimní pečení, pouštění draků, Čarodějná školka a budeme pokračovat v projektu „Cvičíme se Sokolem“.