ČAS INDIÁNSKÝCH POHÁDEK A PŘÍBĚHŮ U INDIÁNŮ V HABERSKÉ ŠKOLCE

Znáte indiánské pohádky či příběhy? Jsou nesmírně poutavé a hlavně hodně poučné. Zaujmou každého, kdo jim pozorně naslouchá, neboť každičká věta, každé slovíčko či slabika jsou důležité pro to, abychom je správně pochopili nebo dokonce dokázali je sami celé vyprávět.

A tak indiáni v haberské školce pozorně naslouchali, kreslili, tvořili, sami pohádky vyprávěli. Dokonce se sami stávali postavami indiánských příběhů. Ve skutečné indiány se proměnili, když vyráběli indiánské totemy, nebo zdobili amulety /náhrdelníky/ či šaty indiánů. Společně s rodiči si na tvořivých dílničkách 18.1.2018 zkusili vyrobit indiánské náramky, koně a čelenky.

Prostě indiáni a jejich příběhy byli všude kolem nás a zůstali hlavně v našich prožitcích a o to nám právě jde.