Čarodějnice v haberské školce

To nám to zase uteklo! Přišlo jaro a s ním vše, co k tomuto krásnému ročnímu období patří – rozkvetlá příroda, sluníčko, ptáci, všude zeleno, žluto. Prostě radost pohledět!

I v haberské školce je jaro znát na každém kroku. Kytičky,ať už namalované dětmi, nebo zasázené učitelkami (samozřejmě s pomocí dětí),ale hlavně všude dobrá nálada a chuť neustále tvořit a objevovat něco nového...

Ale musíme se mít na pozoru! Blíží se Filipojakubská noc. Proto se ve školce začaly objevovat namalované čarodějnice, košťata, hadi, dokonce Skalnatá hora nám tu vyrostla. Proč zrovna Skalnatá hora? Přesně tam se každým rokem scházejí všechny čarodějnice, aby se společně poradily a taky pobavily. A tak se stalo i u nás na Habru. V pátek 27. dubna se zde sešly při 'čarodějnickém reji' všechny děti převlečené za čarodějnice a čaroděje na důležité radě. Zde si sdělily své zážitky z kouzlení a čarování, společně si zazpívaly a moc dobře se pobavily. Radě předcházelo dopoledne plné soutěží, her a zábavy.

Moooc prima. A teď už fííííííííííííííííííí a šťastný let!

A brzy zase nashledanou!