APRÍL V MATEŘSKÉ ŠKOLE NA HABRU

Je 1.duben. Apríl. Jarní den, kdy by se každý z nás měl dívat na svět se širokým úsměvem a očima rozzářenýma dobrou náladou.

- A právě tak tomu bylo u "indiánů" Mateřské školy Na Habru. Malí haberáčci z "Kuřátek, Žabiček a Berušek" prožili tento den veselé aprílové dopoledne v pyžamech! Že je to nějaký žert? Ale vůbec ne. Vždať legrace, žertování a spousta srdečného smíchu k aprílu odjakživa patří. Děti si společně zasoutěžily, zatancovaly, zaskotačily - no prostě, bylo to moc prima a dobrá nálada určitě na Habru nechyběla.

A co bylo z celého dopoledne to "NEJ"?

....Asi skákání do peřin, házení polštářků na cíl nebo nošení polštářků na hlavě nebo pojídání pražené kukuřice nebo... Těžko říct, avšak rozesmáté obličeje malých "indiánů" mluvily za vše!